Na fotografiach mamy zaprezentowane kuchnię klasyczną z drewnianymi frontami i granitowym jasnym blatem. Na ścianie pojawia się naturalny motyw czerwonej cegły. Fronty kuchenne wykonano z drewna olchowego.
Tak powstało klimatyczne, swojskie wnętrze klasycznej kuchni. Pomimo, że w ostatnich latach najczęściej wybierane meble kuchenne są w stylu nowoczesnym, proste i ascetyczne wręcz formy, to kuchnie klasyczne, zwłaszcza drewniane kuchnie stylowe będą zawsze na czasie.

Drewno jest materiałem ponadczasowym i jednym z najbardziej naturalnych. Ma jeszcze inną wielką zaletę. Otóż idealnie współgra z innymi materiałami. Do drewna możemy komponować ceramikę, szkło, metal, kamień a nawet sztuczne tworzywa.

Dla miłośników tradycyjnego stylu drewno jest idealnym materiałem, z którego można stworzyć wnętrze niepowtarzalne, o swoistym charakterze. Jako ?Kuchnie Babica? potrafimy tutaj zadowolić naszych Klientów, robiąc z mebli prawdziwe dzieła sztuki. W naszych rękach powstają artystyczne żłobienia, frezowania, pilastry, unikalne szafki i kredensy.

Jaka jest cena drewnianych mebli kuchennych na wymiar? Drewno jest materiałem dość drogim. Do wyboru mamy gatunki rodzime i egzotyczne. Profesjonalna obróbka jest pracochłonna, stąd takie meble do kuchni są luksusowym produktem stolarskim.
Zapraszamy do kontaktu. Z chęcią odpowiemy na Państwa pytania, doradzimy bezpłatnie najlepsze rozwiązania dopasowane do konkretnych Państwa potrzeb.


Sławomir Kocur
Kuchnie Babica