Naturalne piękno, specyficzny klimat, plastyczność to cecha tego szlachetnego materiału, jakim jest  drewno.
Na zdjęciach meble kuchenne klasyczne w bardzo przestronnym pomieszczeniu wyglądają dość lekko, idealnie pasują tworząc klimat stylowej, ciepłej kuchni. Ciepły kolor wykończenia mebli i specyficzny rysunek słojów drewna czereśni daje w efekcie bardzo szlachetny wygląd tej aranżacji. Dodatkowe zdobienia są wyważone w swojej formie.

Tak może wyglądać przytulne wnętrze Państwa kuchni.

Mówiąc o kuchni  klasycznej na wymiar, mamy na myśli sposób wykończenia elementów, stylizację szafek, frontów i innych elementów. Kuchnia w stylu tradycyjnym może być ? i w dzisiejszych czasach jest jednocześnie kuchnią nowoczesną. To oznacza, że pod stylizowanymi frontami kryją się najbardziej nowoczesne rozwiązania techniczne.

Mamy tu cicho i precyzyjnie domykające się szuflady oraz fronty. Systemy zawiasów posiadają szeroki kąt otwarcia, co w rezultacie daje lepszy dostęp do wnętrza szafki. Wytrzymałe i specjalnie skonstruowane prowadnice szuflad umożliwiają całkowite wysunięcie szuflady po to, aby mieć łatwy dostęp do jej całej zawartości.

Takie wygodne sposoby dostępu do zawartości szuflad, szafek frontowych a nawet narożnych są jednocześnie bardzo wytrzymałe. Producent, firma Blum daje na nie dożywotnią gwarancję.

Proszę zwrócić uwagę też na płytę grzejną oraz piekarnik retro. Stylizowane elementy zewnętrzne obudowy kryją w środku bardzo nowoczesny sprzęt najwyższej jakości.
Oto meble kuchenne klasyczne a jednocześnie nowoczesne.